adsense safe advertisement
safe advertisement

Blocket

- blocket.se

Sveriges största köp- och säljmarknad. Bilar, båtar, möbler, lägenheter, fritidsboende, kläder & skor, tjänster m.m.

  1,936   $ 4,563,000.00

Universitas Sanata Dharma

- usd.ac.id

Universitas Sanata Dharma (USD) mendidik lulusan dengan keunggulan akademik dan nilai humanistik berlandaskan nilai Kristiani yang universal dan cita kemanusiaan terkandung...

  221,964   $ 22,680.00

Haber7 - Haber - Haberler - Son Dakika Haberleri

- haber7.com

Haber 7, Türkiye ve Dünya'dan Son Dakika Haberleri, En Son Haberler, Köşe Yazarları, Namaz Vakitleri, En Güncel Haberler ve Dahası Bu Noktada.

  620   $ 14,247,360.00

Gazeta Rilindja Demokratike - Online

- rilindjademokratike.com

Gazeta Rilindja Demokratike - Online

  628,664   $ 1,200.00

Lajmi i Fundit - GazetaExpress

- gazetaexpress.com

GazetaExpress ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e VIP-ave, shëndetësia etj.

  1,199   $ 7,366,680.00

merdeka.com: Let's be smart.

- merdeka.com

Let's be smart. Politik, Ekonomi, Hukum, Kriminal, Olahraga, Otomotif, Hiburan dari nasional hingga mancanegara

  1,396   $ 6,327,720.00

Shqiptarja.com

- shqiptarja.com

Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga...

  27,354   $ 303,840.00

GAZETA DITA

- gazetadita.al

  64,873   $ 128,160.00

Portali Indeksonline - Ballina

- indeksonline.net

Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe...

  70,487   $ 118,080.00