adsense safe advertisement
safe advertisement

Universitatea Transilvania - Prima Pagina

- unitbv.ro

Prima pagina din site-ul Universitatii TRANSILVANIA din Brasov. Informatii despre universitate, facultati, cercetare, studenti, biblioteca

  222,796   $ 22,680.00

Vlada Republike Slovenije

- vlada.si

Glavne novice Predsednik vlade Miro Cerar se je v Vatikanu srečal s papežem Frančiškom 29.05.2015 - Predsednik vlade Miro Cerar se je v Vatikanu srečal s papežem …

  1,045,166   $ 720.00

Corriere della Sera

- corriere.it

Notizie e approfondimenti di cronaca, politica, economia e sport con foto, immagini e video di Corriere TV. Meteo, salute, guide viaggi, Musica e giochi online. Annunci di...

  506   $ 17,457,120.00

DELFI - Värsked uudised Eestist ja välismaalt

- delfi.ee

Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud.

  4,922   $ 1,794,960.00

Kasjauns.lv - Interesantākais ziņu portāls Latvijā

- kasjauns.lv

Ziņu portāls. Latvijas ziņas, jaunākais zvaigžņu dzīvē, sports, izklaide, ārzemēs, foto, video.

  21,726   $ 382,320.00

CRNOBELO.com

- crnobelo.com

CRNOBELO.com е портал кој нуди вонвременски содржини чија примарна цел е да ги забавува посетителите, но и да им нуди содржини кои се корисни во секојдневното живеење.

  11,830   $ 702,720.00

Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove, maqedoni -

- albeu.com

Albeu.com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003.

  10,958   $ 758,880.00

Shqiptarja.com

- shqiptarja.com

Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga...

  27,354   $ 303,840.00

Futjakot

- futjakot.al

Portal humoristik me foto, video, meme, batuta, barcaleta, gif nga Ermal Mamaqi

  7,332   $ 1,204,200.00

Azərbaycan Dövlət İnformasiya Agentliyi

- azertag.az

Azərbaycan və dünyanın siyasi, iqtisadi, sosial , mədəni və idman həyatında baş verən hadisələr haqqında dürüst və operativ xəbərlər mənbəyi: video, foto, infoqrafika

  13,728   $ 605,520.00

Haber.ba - Dnevne vijesti i zabava | BiH, region, svijet…

- haber.ba

Haber.ba - Dnevne vijesti i zabava | BiH, region, svijet… Haber.ba je među vodećim internet medijima u Bosni i Hercegovini, te prvi bh. medij na Facebooku

  95,776   $ 87,120.00